Missed Trash, Recycling or Yard Waste Pickup La Kaydiiyey

435 North St Fitchburg, Massachusetts, 01420 Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

15214975

Submitted To:

Fitchburg, MA

Category:

Missed Trash, Recycling or Yard Waste Pickup

Arkay:

55 jeer

Xaafadda:

Fitchburg

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this for Trash, Recycling, Yard Waste, or More than One
J. Recycling
S. Was your entire street missed or just your address alone?
J. my Address and close neighbors
S. Please describe what items were missed:
J. Recycling barrel

3 Faalladas

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.