Traffic Signal Problem La Kaydiiyey

10 Center St Chicopee, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2340

Bixi Aqoonsiga:

1522698

Submitted To:

City of Chicopee

Category:

Traffic Signal Problem

Arkay:

965 jeer

Xaafadda:

Chicopee

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Overhead signal needs to be adjusted for better visibility.
Exchange St approach to Center St

sidoo kale waydiiyey...
S. Please identify the issue
J. Signal Light Out

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.