Missed Trash, Recycling or Yard Waste Pickup La Kaydiiyey

62 Pearl St Fitchburg, Massachusetts, 01420 Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

15359450

Submitted To:

Fitchburg, MA

Category:

Missed Trash, Recycling or Yard Waste Pickup

Arkay:

40 jeer

Xaafadda:

Fitchburg

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Yard Waste not picked up

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this for Trash, Recycling, Yard Waste, or More than One
J. Yard Waste
S. Was your entire street missed or just your address alone?
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Please describe what items were missed:
J. Yard Waste

3 Faalladas

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.