Parks - Complaint La Kaydiiyey

201 Plantation St Worcester, MA 01604, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

15378369

Submitted To:

City of Worcester

Category:

Parks - Complaint

Arkay:

12 jeer

Xaafadda:

Worcester

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

2608

Sharraxaadda

gravel dough up in numerous places. big holes with a trip hazard

sidoo kale waydiiyey...
S. Which park is the complaint about?
J. plantation St/Holmes field

3 Faalladas

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.