Dead Animal In Street La Kaydiiyey

78 Park Ave Worcester MA 01609, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

15408675

Submitted To:

City of Worcester

Category:

Dead Animal In Street

Arkay:

36 jeer

Xaafadda:

Worcester

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

2672

Sharraxaadda

Big dead raccoon in the middle of Park Ave - it is causing a hazard as cars swerve to miss it. Lots of near misses! Yikes.-

sidoo kale waydiiyey...
S. What type of animal is it?
J. Raccoon
S. Is it located in the street or on the sidewalk?
J. Street

2 Faalladas

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.