Missed Trash/Recycling/Yard Waste Pickup La Kaydiiyey

18 Horace Street Malden Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1555702

Submitted To:

City of Malden

Category:

Trash - Missed Pickup

Arkay:

174 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 3

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

W008387-032715

Sharraxaadda

City did not pickup recycled trash. It's the only house they missed on the street. The recycled trash was brought out to the sidewalk at 6:00am.

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of Trash Missed
J. Residential Recycling

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.