Illegal Dumping La Kaydiiyey

2521-2819 Porter Street Northwest Washington, DC 20008, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2835

Bixi Aqoonsiga:

1558580

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

1306 jeer

Xaafadda:

Cleveland Park

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

15-00074991

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.


  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.