Curbside - Regular Trash/Recycling Collection La Kaydiiyey

39 Shannon Lane Westfield, Massachusetts, 01085 Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

15642134

Submitted To:

Westfield, MA

Category:

Curbside - Regular Trash/Recycling Collection

Arkay:

37 jeer

Xaafadda:

Westfield

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

caller claims recycle lid is broken. will be at the curb.

sidoo kale waydiiyey...
S. What type of collection issue?
J. Barrel (New/Repair/Replace)

2 Faalladas

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.