General Complaint / Other La Kaydiiyey

9 Sutton Ln Worcester MA 01603, United States Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

15682379

Submitted To:

City of Worcester

Category:

General Complaint / Other

Arkay:

10 jeer

Xaafadda:

Worcester

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

3162

Sharraxaadda

Trash dumped on Sutton Lane

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the nature of the problem? Please describe in detail.
J. Mattress, broken chair, kid's scooter dumped by the side of the road

2 Faalladas

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.