Illegal Dumping La Kaydiiyey

3603 Market Street Oakland, CA 94608, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1573848

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

1194 jeer

Xaafadda:

Hoover-Foster

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

575276

Sharraxaadda

Dumping


3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.