Missed Trash, Recycling or Yard Waste Pickup La Kaydiiyey

225 Scott Rd Fitchburg, MA 01420, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

15758258

Submitted To:

Fitchburg, MA

Category:

Missed Trash, Recycling or Yard Waste Pickup

Arkay:

26 jeer

Xaafadda:

Fitchburg

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

missed trash 225 and 237 Scott

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this for Trash, Recycling, Yard Waste, or More than One
J. Trash
S. Was your entire street missed or just your address alone?
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Please describe what items were missed:
J. trash

2 Faalladas

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.