Barking Complaint La Kaydiiyey

109 Sturges Street Medford, MA, 02155, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

15994270

Submitted To:

City of Medford

Category:

Barking Complaint

Arkay:

24 jeer

Xaafadda:

Medford

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

The dog has been out barking its head off since 5 AM. Owner nowhere to be found.


2 Faalladas

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.