Junk, Rubbish and Refuse La Kaydiiyey

1508 N Hampshire Ave Mason City, Iowa, 50401 Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

16021688

Submitted To:

Mason City

Category:

Junk, Rubbish and Refuse

Arkay:

34 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Continuing to pile trash in back yard. Garbage blowing into neighbors yards.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this on private property?
J. Yes

3 Faalladas

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.