Signs, Traffic Lights and Paint/Markings La Kaydiiyey

137-139 Cross Street Malden, MA 02148, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

1610138

Submitted To:

City of Malden

Category:

Traffic Signals and Paint/Markings

Arkay:

239 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 1

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

W008943-042415

Sharraxaadda

Traffic light hit at Cross and Walnut

sidoo kale waydiiyey...
S. Type Issue Sign/TrafficLight/Crosswalk
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Request/Concern Description
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.