Illegal Dumping La Kaydiiyey

3020 School St Oakland, California Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1621286

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

1518 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

579512

Sharraxaadda

Couch and bags of garbage dumped


6 Faallada

  • sheeeesh! (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La qiray City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Lk (Isticmaale Diiwaangashan)

  • OW (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • calonergan (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.