Illegal Dumping La Kaydiiyey

57 Gould Avenue Malden, MA 02148, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

1625973

Submitted To:

City of Malden

Category:

Trash - Illegal Dumping or Abandoned Property

Arkay:

290 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 1

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

W009108-050315

Sharraxaadda

Trash

sidoo kale waydiiyey...
S. Request/Concern Description
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.