Illegal Dumping La Kaydiiyey

6050 Lowell Street Oakland, CA 94608, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1631241

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

245 jeer

Xaafadda:

Santa Fe

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

580414

Sharraxaadda

Mattress dumped


2 Faallada

  • La qiray City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.