Trash & Debris not in the street La Kaydiiyey

William St Lansing, Michigan Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1035

Bixi Aqoonsiga:

1633920

Submitted To:

City of Lansing

Category:

Trash & Debris not in the street

Arkay:

766 jeer

Xaafadda:

Lansing

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

tree, trash, graffiti

Sharraxaadda

Matresses without removal tags have been propped against tree at 903 n walnut since 4/26.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.