Parking Issue La Kaydiiyey

2-98 Stanley Ave Medford, MA, 02155, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

16444220

Submitted To:

City of Medford

Category:

Parking Issue

Arkay:

26 jeer

Xaafadda:

Medford

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

8 plus cars parked on Stanley Ave that do not belong here out of state plates, etc

sidoo kale waydiiyey...
S. Location of vehicle
J. Stanley Ave

2 Faalladas

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.