Problem Property La Kaydiiyey

452 Medford Steet Malden, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

1648803

Submitted To:

City of Malden

Category:

Problem Property

Arkay:

4629 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 2

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

W009377-051415

Sharraxaadda

Home has a large box truck and mobile home that people live in. House has multiple families and the yard is full of trash. Yard has lots of cars that are being worked on.

sidoo kale waydiiyey...
S. Problem Property Suspected Issue
J. Illegal Rooming House

13 Faallada

  • La qiray City of Malden (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • anonymous (Isticmaale Diiwaangashan)

  • RSL (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Maria (Isticmaale Diiwaangashan)

  • anonymous (Isticmaale Diiwaangashan)

  • KeepMaldenLivable (Isticmaale Diiwaangashan)

  • runningbull (Isticmaale Diiwaangashan)

  • RSL (Isticmaale Diiwaangashan)

  • anonymous (Isticmaale Diiwaangashan)

  • RSL (Isticmaale Diiwaangashan)

  • RSL (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Christopher Webb (Director of Public Health) (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Scott Fitzpatrick (Permits, Inspections & Planning) (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.