Overgrown Grass/Weed La Kaydiiyey

527-20th St. S. E. Mason City, Iowa Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

1665755

Submitted To:

Mason City

Category:

Overgrown Grass/Weed

Arkay:

134 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.masoncity.net

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Koobiga:

1658754

Sharraxaadda

They mowed front lawn but not back. The back yard is really long too. Have raccoons & other critters living in there & don't need them in neighbors yards.


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.