Overgrown Grass/Weed La Kaydiiyey

844 9th St Ne Mason City, IA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

1668079

Submitted To:

Mason City

Category:

Overgrown Grass/Weed

Arkay:

110 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://masoncity.net

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

needs mowing especially in fenced in area, needs trimming around fence


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.