Tree issues La Kaydiiyey

205 Vine St. Everett, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

1720926

Submitted To:

Everett, MA

Category:

Tree Issue - Other

Arkay:

1105 jeer

Xaafadda:

Everett

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Tree needs trimming. It's too big


3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.