Trash or Illegal Dumping La Kaydiiyey

40 Intervale Ave Burlington, Vermont Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 213380

Bixi Aqoonsiga:

1727211

Submitted To:

Burlington, VT

Category:

Trash or Illegal Dumping

Arkay:

324 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Box spring dumped in greenbelt area

sidoo kale waydiiyey...
S. Is it on public or private property?
J. Public

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.