Pothole La Kaydiiyey

12th St Nw & Mcgregor Ave Nw Canton, Ohio Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

1819726

Submitted To:

City of Canton, OH

Category:

Pothole

Arkay:

61 jeer

Xaafadda:

Canton

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://cantonohio.gov

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Huge pothole at entrance to McGregor Ave NW going South.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.