Codes Compliance La Kaydiiyey

1600 15th Street North Saint Petersburg, FL 33704, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 530

Bixi Aqoonsiga:

1878879

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Codes Compliance

Arkay:

372 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Address is 1545 15th St N. 2nd time I reported this.

sidoo kale waydiiyey...
S. What are you reporting?
J. Overgrown vegetation

  • La qiray Mayor's Action Center 4 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Mayor's Action Center 4 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Mayor's Action Center 4 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.