Garbage / Recycling / Yard Waste La Kaydiiyey

1201-1203 South State Street Raleigh, NC 27610, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1405

Bixi Aqoonsiga:

1880312

Submitted To:

Raleigh City Hall

Category:

Curbside Collection | Garbage-Recycling-Yard Waste

Arkay:

417 jeer

Xaafadda:

South Central

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Illegal dumping.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.