Traffic Signal Issue La Kaydiiyey

6 Shellback Way Mashpee, MA 02649, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1928666

Submitted To:

Town of Mashpee

Category:

Traffic Signal Issue

Arkay:

119 jeer

Xaafadda:

Mashpee

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. What are the intersecting streets?
J. Rye 28 & shellback
S. What is the issue?
J. Signal bulb out
S. What direction is the affected signal facing?
J. South cape village
S. If the signal bulb is out, what color is it? (red, yellow, green)
J. Red

Arrimaha Dhaw

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.