Illegal Dumping on Sidewalk (outside the roadway) La Kaydiiyey

2800-2824 Westmoreland Ave Redwood City, CA 94063, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1941997

Submitted To:

Report It! NFO

Category:

Illegal Dumping on Sidewalk (outside the roadway)

Arkay:

710 jeer

Xaafadda:

North Fair Oaks

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Koobi Gareeyey:

1959672, 1959929

Sharraxaadda

Bed frame against the Caltrain fence.


8 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.