Streetlight Outage La Kaydiiyey

1-13 Linwood St Somerville, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2305

Bixi Aqoonsiga:

1944370

Submitted To:

City of Somerville

Category:

Streetlight Outage

Arkay:

1552 jeer

Xaafadda:

Somerville

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

street light

Sharraxaadda

Light not working on Linwood St

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the pole number?
J. none
S. What is the issue with the light?
J. Doesn't work
S. What material is the pole made of?
J. Cement

  • La qiray Heather (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay Heather (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Commonwealth 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Reopened Az (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay City Staff (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.