Illegal Dumping on Sidewalk (outside the roadway) La Kaydiiyey

221 Pacific Ave Redwood City, CA 94063, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

1959672

Submitted To:

Report It! NFO

Category:

Illegal Dumping on Sidewalk (outside the roadway)

Arkay:

1228 jeer

Xaafadda:

North Fair Oaks

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Koobiga:

1941997

Sharraxaadda

Headboard and cardboard box.


3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.