Vehicles parked on sharrow - illegal parking & incorrect sharrow placement La Kaydiiyey

746-820 Howard Ave New Haven, CT 06519, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

199486

Submitted To:

New Haven

Category:

Other

Arkay:

3092 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

15638

Taag gareeyey:

bad driving

Sharraxaadda

1.Please move sharrow to center of lane.
2.Please ticket and tow illegally parked vehicles (including Ambulances) all along this street.


7 Faallada

  • La qiray Department of Transportation, Traffic and Parking (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Edgewood Local (Isticmaale Diiwaangashan)

  • hospital (Martida)

  • Resident3 (Martida)

  • Resident3 (Martida)

  • Edgewood Local (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay Manager of Operations, Process Improvement - Transportation, Traffic, & Parking (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.