Illegal Dumping La Kaydiiyey

4264-4398 Anacostia Ave Ne Washington, DC 20019, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

2003183

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

146 jeer

Xaafadda:

Deanwood

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

15-00305104

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.


2 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.