Illegal Dumping La Kaydiiyey

"G" Street Oakland, California Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

2031645

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

188 jeer

Xaafadda:

Highland

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

617462

Sharraxaadda

There is piles, and piles of junk trash, garbage all along "G" Street form 92nd Avenue to 85th avenue it is a sight for SORE eyes. Please get it removed as quickly as possible before the rodents and animals come.

Thanks,


9 Faallada

  • La qiray City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • A.L. Warren (Isticmaale Diiwaangashan)

  • FedUp (Isticmaale Diiwaangashan)

  • simplyblu (Isticmaale Diiwaangashan)

  • FedUp (Isticmaale Diiwaangashan)

  • simplyblu (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • A.L. Warren (Isticmaale Diiwaangashan)

  • D (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.