Streetlight Outage under Medford St bridge La Kaydiiyey

69-83 Medford St Somerville, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2305

Bixi Aqoonsiga:

2032242

Submitted To:

City of Somerville

Category:

Streetlight Outage

Arkay:

1805 jeer

Xaafadda:

Somerville

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

bridge, street light

Sharraxaadda

There are two lights under the Medford Street bridge on the east side. Neither has been working for several months. One has no bulb and the other I cannot tell what the problem is.

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the pole number?
J. n/a
S. What is the issue with the light?
J. Not working
S. What material is the pole made of?
J. No pole - mounted on bridge

  • Alex (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Az (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La qiray Heather (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Alex (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Heather (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Az (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Az (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay Heather (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.