Pothole La Kaydiiyey

2300 Drive Martin Luther King Jr St N St Petersburg, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

2037655

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Pothole / Road Surface Issue

Arkay:

588 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole, signs

Sharraxaadda

Potholes forming at stop sign at the intersection of MLK and 23rd Ave N on 23Ave N by Tripps. Actual brick showing under asphalt loss. Couple tiny holes starting.

sidoo kale waydiiyey...
S. Location of pothole?
J. by stop sign
S. Is this a large depression in the road?
J. Yes

  • Community Activist (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La qiray Mayor's Action Center 2 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay mklink (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.