Overgrown Weeds & Vegetation La Kaydiiyey

3970 E Lee St Tucson, AZ 85712, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

205772

Submitted To:

City of Tucson

Category:

Overgrown Weeds & Vegetation

Arkay:

1248 jeer

Xaafadda:

Midtown

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

blighted property, overgrowth

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.


3 Faallada

  • Kris (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Phillip Bencomo (Martida)

  • La xidhay Kris (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.