Trash Pick-Up La Kaydiiyey

802 8th St Nw Canton, OH 44703, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

2094122

Submitted To:

City of Canton, OH

Category:

Trash Pick-Up

Arkay:

129 jeer

Xaafadda:

Canton

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Mattress at curb.


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.