Sidewalk Repair La Kaydiiyey

1037 Barnford Mill Road Wake Forest, North Carolina Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

2103833

Submitted To:

Town of Wake Forest

Category:

Sidewalk Repair

Arkay:

675 jeer

Xaafadda:

Wake Forest

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.wakeforestnc.gov

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Sidewalk is uneven in several places likely due to tree roots. Trip hazard.


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.