Overgrown Grass/Weed La Kaydiiyey

1022 12th St Nw Mason City, IA 50401, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

210621

Submitted To:

Mason City

Category:

Overgrown Grass/Weed

Arkay:

565 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

overgrowth

Sharraxaadda

Hasn't been maintained in years


6 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.