Illegal Dumping La Kaydiiyey

3301-3399 E 22nd St Oakland, CA 94601, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

2109655

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

389 jeer

Xaafadda:

Patten

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

623461

Sharraxaadda

By the tree


5 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.