Illegal Dumping La Kaydiiyey

10500-10598 San Leandro St Oakland, CA 94603, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

2133915

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

245 jeer

Xaafadda:

North Stonehurst

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

625993

Sharraxaadda

All sorts of garbage. Mattresses tires construction debris and a whole lot more. Pile stretches across one block.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.