Illegal Dumping La Kaydiiyey

9831-9851 San Leandro Street Oakland, California Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 10550

Bixi Aqoonsiga:

2139550

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

252 jeer

Xaafadda:

North Stonehurst

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

626569

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Black plastic bags full of garbage stacked in the doorway


Soo Dhig Faallo Cusub

15 Faallada

  • La qiray City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • FedUp (Isticmaale Diiwaangashan)

  • FedUp (Isticmaale Diiwaangashan)

  • FedUp (Isticmaale Diiwaangashan)

  • FedUp (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Chester Henry III (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Joy Baucom (Isticmaale Diiwaangashan)

  • FedUp (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Joy Baucom (Isticmaale Diiwaangashan)

  • FedUp (Isticmaale Diiwaangashan)

  • FedUp (Isticmaale Diiwaangashan)

  • bennett (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay FedUp (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Pieter (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.