Trees La Kaydiiyey

101 Chestnut Ave South San Francisco, CA 94080, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 7380

Bixi Aqoonsiga:

2177903

Submitted To:

South San Francisco

Category:

Trees

Arkay:

370 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

29573

Sharraxaadda

Tree has toppled over to street. Needs to be removed. Dangerous hazard for people walking!


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.