Code Enforcement (Illegal Dumping not in a street/Property Maintenance/Etc) La Kaydiiyey

515 E 6th St Corona, CA 92879, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

2200201

Submitted To:

Corona

Category:

Code Enforcement (private property maintenance issues)

Arkay:

621 jeer

Xaafadda:

Corona

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Koobiga:

2160194

Sharraxaadda

Boxes, crates & trash from business, thrown all down the alley as well as various shopping carts full of junk and trash.


4 Faallada

  • City of Corona, CA (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Corona Business owner (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Michd (Isticmaale Diiwaangashan)

  • City of Corona Code Enforcement (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.