Illegal Dumping (Enforcement Potential) La Kaydiiyey

2325 Martin Luther King Jr Way OAKLAND 94612 Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 24201235

Bixi Aqoonsiga:

2219266

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

36 jeer

Xaafadda:

Oakland

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

633491

Sharraxaadda

This issue was reported to the City of Oakland Public Works Department via phone (510-615-5566), email (pwacallcenter@oaklandnet.com), or web (www.oaklandpw.com).


  • La qiray City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.