Illegal Dumping Fur

74 San Leandro Street Oakland, California Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

2294263

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

115 jeer

Xaafadda:

Woodland

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

639952

Taag gareeyey:

trash, homeless

Sharraxaadda

Homeless Encampment, large big screen TV, trash, on Union Pacific Tracks, fires burning


2 Faallada

  • La qiray City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallo Cusub

Waxaan rabaa...