Dog concerns La Kaydiiyey

580 Main St Medford , Ma Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

2339148

Submitted To:

City of Medford

Category:

Other

Arkay:

104 jeer

Xaafadda:

Medford

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. Please provide a description of the issue being reported
J. Anonymous caller has concerns about dog.

6 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.