Potholes on Bowdoin St La Kaydiiyey

Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

2339463

Submitted To:

City of Medford

Category:

Pothole

Arkay:

387 jeer

Xaafadda:

Medford

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. Please provide more information about the location of the pothole (ex. closest intersection, nearby milestones, etc)
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. How deep is the pothole?
J. Unknown
S. Is the pothole in the right-of-way?
J. Yes

3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.