TRASH/BULK PICK UP La Kaydiiyey

1915 Albany Ave Richmond, VA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

242258

Submitted To:

OLD City of Richmond

Category:

Trash/Bulk Pick-ups

Arkay:

156 jeer

Xaafadda:

Blackwell

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

171190

Taag gareeyey:

tree, trash

Sharraxaadda

CALLER STATES NEEDS A BULK PICK UP ON THE SIDE OF 1915 ALBANY AVE OF TREE DEBRIS AND YARD DEBRIS


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.